Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

RJ Partner Rafał Jezierski

Wrocław Centrum Wrocław

609 211...

609 211 900

biuro nieczynne: 9:00 - 19:00

specjalizacje: nieruchomości mieszkaniowe, wynajem

www.facebook.com/profile.php?id=100076463550871

Pokaż więcej

Profesjonalny Agent

Nasi agenci

  • Rafał Jezierski

O nas

Licencjonowane biuro z gwarancja bezpieczeństwa, przyjemnej atmosfery i szybkiego dopięcia transakcji na jasno określonych indywidualnych warunkach.
Zapraszamy do niezobowiązującego kontaktu jeżeli chcecie Państwo sprzedać, kupić lub wynająć nieruchomość.
Elastyczne, prężnie działające biuro, wyróżniające się dużą skutecznością, zaangażowaniem i szybkością działania. Zdecydowana większość naszych ofert pochodzi z poleceń zadowolonych klientów, dlatego musimy starać się bardziej niż inni. Zawsze dążymy do zachowania najwyższych standardów obsługi zachowując jednocześnie indywidualnie podejście do każdego klienta, transakcji i sytuacji. Specjalizujemy się w sprzedaży i wynajmie mieszkań na rynku wtórnym i pierwotnym, ale mamy też regularnie klientów poszukujących działki i domy. Współpracujemy zarówno z deweloperami (rynek pierwotny) jak i osobami indywidualnymi zainteresowanymi zakupem i sprzedażą, najmem i wynajmem nieruchomości z rynku wtórnego. Często współpracujemy też z innymi biurami co dodatkowo skraca proces finalizacji transakcji. Na stałe współpracujemy ze sprawdzonymi doradcami kredytowymi i rzeczoznawcami. Zapraszamy do niezobowiązującej rozmowy lub pozostawienia kontaktu do siebie. Zrobimy wszystko by zapracować na Państwa zaufanie i zadowolenie. Z Przyjaznymi Pozdrowieniami Rafał Jezierski tel.  
Zajmujemy się zwykle nieruchomościami, które znajdują się wyłącznie w naszym biurze i są dostępne nigdzie indziej.
Nie wszystko znajduje się w internecie. Zawsze warto zadzwonić i dopytać o aktualną ofertę dostępnych "z pod lady nieruchomości"

Codziennie zgłaszają się do nas osoby poszukujące nieruchomości do wynajmu i zakupu. Na tą chwilę poszukujemy mieszkań do wynajmu i sprzedaży dla zweryfikowanych najemców i gotowych do szybkiego zakupu klientów gotówkowych i tylko zweryfikowanych kredytowych.
Pilnie poszukujemy działek pod zabudowę wielorodzinną w promieniu 100km od Wrocławia.
Praktycznie codziennie szukamy mieszkań pod wynajem. Zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Więcej

  • Dane biura
  • Wyślij wiadomość
  • Nasi agenci
  • O nas

Chcesz sprzedać nieruchomość?

45

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia RJ Partner Rafał Jezierski

Filtruj

Dzień pokazowy 2026-05-13

639 000 zł66,32 m² 9 635,10 zł/m²

Rafał Jezierski

Rafał Jezierski

Profesjonalny Agent

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

W okazyjnej cenie, do szybkiej sprzedaży. Przestronne mieszkanie 3 pokojowe z osobną kuchnią, balkonem, piwnicą i dodatkowo dużą (10m) komórką...

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł41 m² 53,66 zł/m²

Rafał Jezierski

Rafał Jezierski

Profesjonalny Agent

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferuję komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 41 m , zlokalizowane w nowoczesnym apartamentowcu...

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł28 m² 71,43 zł/m²

Rafał Jezierski

Rafał Jezierski

Profesjonalny Agent

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zadbane (jak nowe) mieszkanie (przestronna kawalerka) w nowym bloku z windą przy ulicy Gimnazjalnej w Siechnicach. Mieszkanie wykończone...

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł30 m² 66,67 zł/m²

Rafał Jezierski

Rafał Jezierski

Profesjonalny Agent

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przestronna 30m kawalerka z dużym balkonem i bezpłatnym parkingiem przed budynkiem. Mieszkanie odnowione, czyste i posprzątane, gotowe na...

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł45,61 m² 12 935,76 zł/m²

Rafał Jezierski

Rafał Jezierski

Profesjonalny Agent

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Z ogródkiem, gotowe do zamieszkania, nowe osiedle, parking niski czynsz. W pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie 3 pokojowe na spokojnym młodym...

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł45,17 m² 10 294,44 zł/m²

Rafał Jezierski

Rafał Jezierski

Profesjonalny Agent

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

W odremontowanej kamienicy (nowy dach i elewacja), mieszkanie 45,17 m do Remontu Inwestycja obok Szpitala Borowska. Kamienica z Nową Elewacją!...

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-13

2 500 zł52 m² 48,08 zł/m²

Rafał Jezierski

Rafał Jezierski

Profesjonalny Agent

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

przestronne i jednocześnie przytulne 3 pokojowe umeblowane mieszkanie składające się z przedpokoju, z którego wchodzimy do 2 oddzielnych 9m...

Szczegóły ogłoszenia

59,82 zł/m²100,30 m² 6 000 zł

Rafał Jezierski

Rafał Jezierski

Profesjonalny Agent

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynajem lub Sprzedaż Lokalizacja i Potencjał. Inny lokal użytkowy o powierzchni 100,3 m , zlokalizowany w ścisłym centrum Wrocławia....

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-13

520 000 zł1 550 m² 335,48 zł/m²

Rafał Jezierski

Rafał Jezierski

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 550 m²

Rozpoczęta budowa w ciągłej realizacji. Aktualnie ściany i planowany dach. Możliwość wykończenia pod klucz! Położona na atrakcyjnej cichej...

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł17,61 m² 15 275,41 zł/m²

Rafał Jezierski

Rafał Jezierski

Profesjonalny Agent

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Przy uczelni, ciekawa inwestycja o dużej stopie zwrotu. Przedmiotem oferty jest minikawalerka zlokalizowana obok uczelni, w nowym apartamentowcu...

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł34,80 m² 12 931,03 zł/m²

Rafał Jezierski

Rafał Jezierski

Profesjonalny Agent

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Przestronne mieszkanie 2 pokojowe z dużym balkonem, i przynależną piwnicą. Całość składa się z salonu 17,5m z aneksem kuchennym...

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł684 m² 716,37 zł/m²

Rafał Jezierski

Rafał Jezierski

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Narożna działka budowlana z przynależnymi paskami (aktualnie działka dochodzi do samego chodnika) do okoła. łączna powierzchnia 684m Działka...

Szczegóły ogłoszenia

116 000 zł1 266 m² 91,63 zł/m²

Rafał Jezierski

Rafał Jezierski

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka Budowlana 1270 m (wydane Warunki Zabudowy) Rościsławice Lokalizacja: rościsławice, gm. Oborniki Śląskie (dojazd do Obornik Śląskich /...

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł100,30 m² 9 970,09 zł/m²

Rafał Jezierski

Rafał Jezierski

Profesjonalny Agent

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Ciekawy lokalizacyjnie i cenowo lokal po aptece. Na tą chwilę dostępne całe wyposażenie niezbędne do prowadzenia apteki lub sklepu zielarskiego....

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł44,89 m² 10 024,50 zł/m²

Rafał Jezierski

Rafał Jezierski

Profesjonalny Agent

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1918

Mieszkanie 2 pokojowe z kuchnią w przedpokoju i dużą łazienką oraz przynależną 5m piwnicą. Dobra inwestycja pod wynajem dla studentów...

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł45 m² 44,44 zł/m²

Rafał Jezierski

Rafał Jezierski

Profesjonalny Agent

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Odremontowane (między innymi: nowa kuchnia, kabina prysznicowa, podłogi, pomalowane ściany). Przytulne (nie ciasne), ciche i jasne mieszkanie 2 pokojowe...

Szczegóły ogłoszenia

142 500 zł1 500 m² 95 zł/m²

Rafał Jezierski

Rafał Jezierski

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt